13 טיפים להורים להתנהגות בתוך המשפחה

 • להרשמה ומשלוח לספר בנושא 13 טיפים להורים להתנהגות בתוך המשפחה ניתן לפנות לשליחויות בתל אביב
 1. להיות סבלניים. ניתן לקבוע את כללי הקרקע / הגבולות באמצעות המפגש המשפחתי. הורות לא תהיה יעילה בזמנים של סכסוך, הגדירו את הגבולות כאשר הילד הוא פתוח.
 2. להרשמה ומשלוח לספר בנושא 13 טיפים להורים להתנהגות בתוך המשפחה ניתן לפנות שליחויות בתל אביב
 3. ילדים אינם שובבים, אלא מיואשים. הם משתמשים בהתנהגות מוטעית כדי לקבל משמעות. אם אני לא יכול להיות הכי טוב, אני אהיה הטוב ביותר של הגרוע!
 4. העביר ו את המסר שאתה סומכים על הילדים שלכם כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.
 5. אל תעשה למען הילד מה שהילד יכול לעשות למען עצמו – זה מטפח תלות, שולל הזדמנויות ללמוד מיומנויות חדשות ומפחית את ההערכה העצמית.
 6. העצמה היא לתת לילד שלך את המסר שאין גבולות מלבד אלה שאנו כופים על עצמנו. עם אמונה עצמית חיובית, אנחנו יכולים להגשים את הפוטנציאל שלנו.
 7. תנו תשומת לב חיובית להתנהגות טובה / התעלמו מהתנהגות רעה. שום התנהגות לא נשמרת אם היא מאבדת את מטרתה.
 8. תנו לילד הזדמנות אחת להתנהג בצורה לא נכונה. כולנו לומדים מטעויות. זה רק הוגן לתת לילד לעשות טעות וללמוד ממנה, אם ההתנהגות חוזרת, ואז חזקו את הגבולות.
 9. ביצוע טעויות הוא אנושי. אל תעשו יותר מדי מהומה על טעויות. בנו על ההתנהגות החיובית.
 10. ילדים לומדים ממה שאנחנו עושים, לא מה שאנחנו אומרים! זה מטפח כבוד, כי הם מבינים שאתם מתכוונים למה שאתם אומרים. בפעם הבאה שתבחין בילד שלך צועק או מכה על השולחן, שאל את עצמך, מאיפה הם ראו את ההתנהגות הזאת לפני כן?
 11. ללא הסכמה בהורות, הילד לומד לשחק בהורה אחד נגד השני.
 12. תוצאות טבעיות / לוגיות מלמדות אחריות, שיתוף פעולה ומשמעת עצמית – אם לא תעשו את שיעורי הבית שלכם, תסתבכו בבית הספר. אם אתה לא תנקו את השיניים, תצטרכו ללכת לרופא. אם תצעקו עלי, אנחנו אעזוב את החדר כי אנחנו מרגישים לא מכובדים.
 13. הגדיור גבולות התנהגותיים ברורים – מה מקובל / לא מקובל במשפחה שלכם. היו עקבייםץ
 14. למדו את הילד כי גם ההורים וגם הילדים עושים טעויות. וזה מלמד את הילד כי טעויות הן חלק מהמצב האנושי.

הבנת המטרות המטעות של הילד

לכל התנהגות של ילדים יש מטרה. ילדים משתמשים בהתנהגות כדי לקבל משמעות בתוך המשפחה. זה מבוסס על התפיסה הילדותית של מקומם / תפקידם במשפחה – התנהגות שאינה הגיונית לאחרים, אך עולה בקנה אחד עם השקפתו של הילד על מקומם בתוך המשפחה.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.